Moravia Containers, a.s.

Vodo topo instalatér

Popis pozice

Hledáme zkušenou posilu do našeho výrobního týmu na pozici vodo-topo instalatéra. Jste spolehlivý s chutí do práce, dokážete pracovat v kolektivu a jste týmový hráč? Budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis.

Nového člena týmu hledáme pro výrobní závod do Želechovic nad Dřevnicí u Zlína.

Vaší pracovní náplní bude:
- Montáž a kompletace vodovodních rozvodů v obytných a sanitárních kontejnerech.
- Čtení výkresové dokumentace.
- Sestavování výpisu materiálů dle technické dokumentace.

Co od Vás požadujeme:
- Vyučení v oboru vodo-topo či odborné vzdělání s maturitou.
- Praxe v oboru vodo-topo nutná.
- Praxe v oboru kontejnerových a modulárních staveb výhodou.
- Zkušenost s tvorbou výpisu materiálu dle technické dokumentace výhodou.
- Spolehlivost, zodpovědnost.
- Schopnost pracovat v kolektivu.

Co nabízíme:
- Práci ve stabilní a silné společnosti.
- Odpovídající mzdové ohodnocení – úkolová mzda.
- 20 dnů dovolené.
- Případně možnost práce na ŽL.

Firemní benefity:
- příspěvek na volnočasové aktivity (Flexi Pass)
- příspěvek na penzijní/životní pojištění,
- odměna za pracovní jubilea,
- zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky,
- slevy u obchodních partnerů,
- firemní akce.

Informace o pozici:
- Typ úvazku: práce na plný úvazek, popř. možnost práce na ŽL.
- Typ pracovního vztahu: pracovní smlouva
- Nástup: Nástup možný ihned.
- Místo pracoviště:
   divize PEGAS Container, Výpusta 599, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí

Firma Moravia Containers, a.s.
Pracoviště Výpusta 599, 76311 Želechovice nad Dřevnicí
Obor činnosti Řemeslné a manuální práce
Úvazek Plný úvazek