BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.

Vedoucí oddělení vývoje a designu

Popis pozice

Máš cit pro design, miluješ dřevo a příjemné materiály? Baví tě být kreativní a vymýšlet nové produkty? Víš, jak řídit lidi a chceš se posouvat neustále kupředu? Pak jsi možná právě Ty ten/ta, koho hledáme!

Jaká bude vaše náplň práce?

  • zajištění chodu oddělení designu a vývoje
  • vývoj nových technologických postupů a jejich zavádění do výroby
  • technická příprava změn sortimentu a zavádění nových výrobků
  • ověřování nových technologických postupů a materiálů
  • příprava nového sortimentu, modelů dle aktuálních trendů
  • spolupráce s vedoucími ostatních organizačních celků
  • příprava a realizace návrhů kolekcí výrobků dle aktuálních trendů a požadavků zákazníků
  • účast na vybraných veletrzích a prezentace společnosti v oblasti vývoje a designu
  • sledování nových trendů v oboru a jejich aplikace
  • nastavení a pravidelné sledování a vyhodnocování KPI
  • pravidelné zlepšování workflow a procesů oddělení

Co od vás budeme očekávat?

  • SŠ/VŠ technického vzdělání, nejlépe nábytkářského směru
  • praxe na podobné pozici podmínkou
  • znalost práce v programech TurboCad, AutoCad, SolidWorks, případně SolidEdge, AutoCAD
  • samostatnost, zodpovědnost, kreativitu
  • zkušenost s řízením podřízených
  • znalost trhu v oboru nábytkářství – výroba lehacího nábytku
  • znalost AJ nebo NJ výhodou

Co můžete očekávat vy od nás?

  • práci v české, perspektivní a rozvíjející se firmě
  • širokou škálu firemních benefitů (notebook, mobilní telefon, závodní stravování, firemní školka, bonusy/prémie, vzdělávací kursy, firemní akce, sleva na firemní výrobky)
  • odpovídající mzdové ohodnocení, možnost seberealizace a kariérního růstu
Firma BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.
Pracoviště Brumovice 410, 69111 Brumovice
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání SŠ/VŠ technického vzdělání