Popis pozice

SYNER, s.r.o., stavebně inženýrská společnost, nabízí širokou možnost uplatnění při realizaci prestižních projektů po celé ČR. Nízká fluktuace ve společnosti je od jejího založení dána rodinnou atmosférou a loajalitou. Nyní hledáme pro posílení svých aktivit do svého týmu kolegyni/ kolegu na výše uvedenou pozici.

Proč pracovat u nás >

NÁPLŇ PRÁCE

  • Komplexní analýza projektové dokumentace a její kontrola s platnou legislativou, normami a stanovisky institucí, soulad se smlouvou o dílo
  • Technické posouzení správnosti navrhovaných projekčních řešení technologických celků, jako je VZT, ZTI, RTCH, elektroinstalace a SLP
  • Konzultace a spolupráce při vyhodnocování nabídek od dodavatelů a subdodavatelů
  • Řízení stavby v oblasti TZB v souladu s požadavky smlouvy o dílo, projektové dokumentace, legislativy, technických norem, technologických postupů a harmonogramu plnění
  • Management řízení nákladů, kontrola kvality a množství provedených dodávek, kontrola dodržování BOZP
  • Spolupráce s hlavním stavbyvedoucím, zástupci investora, stavebním dozorem, projektantem a dodavateli
  • Odpovědnost za PBŘ, funkčnost TZB, převzetí dodávek od subdodavatelů, předání díla objednateli a zaškolení obsluhy

POŽADUJEME

  • Vzdělání VŠ nebo SŠ stavebního směru, obor pozemní stavby - technická zařízení budov
  • Praxi na pozici mistra či stavbyvedoucího juniora min. 2 roky (VŠ), 4 roky (SŠ)
  • Silnou osobnost s přirozenou autoritou, schopnost jednat s různými typy lidí
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup
  • Schopnost plného nasazení, časovou flexibilitu
  • Znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B
  • Autorizace v oboru - výhodou
  • Znalost/praxe BIM (Building Information Modeling) - výhodou
  • Znalost cizích jazyků - výhodou

NABÍZÍME

  • Zázemí silné a stabilní společnosti, profesionální a osobní přístup, pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou, možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • Podporu realizačního týmu stavby, finančního úseku, úseku řízení kvality a reklamačního oddělení
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům, mimořádný bonus (podíl na zisku z realizované stavby)
  • Firemní vůz, iPad, notebook a internet i pro soukromé užívání
  • Výhodné zaměstnanecké mobilní tarify + přidružené SIM karty pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní dovolené (sick days), otcovská dovolená – doplatek mzdy
  • Stravenky; ubytování / příspěvek na ubytování při práci mimo bydliště
  • Voda a káva na pracovišti zdarma
  • Zvýhodněné pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podpora při získání a udržení autorizace (proplácí se jedno povinné školení před získáním autorizace, je hrazen každoroční poplatek za členství v ČKAIT, příspěvek na vzdělávací akce ČKAIT)
  • Vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení, výstavy a veletrhy)
  • Odměny při životních jubileích
  • Firemní akce (teambuilding, vánoční večírek)
  • Sleva na ubytování v podnikové chatě Jizerka, sleva na permanentky HC Bílí Tygři Liberec
Firma SYNER, s.r.o.
Pracoviště Murmanská 1475/4, 10000 Praha
Obor činnosti Stavebnictví a reality
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání Vzdělání VŠ nebo SŠ stavebního směru