Popis pozice

Hledáte pohodovou práci od pondělí do pátku s pravidelnou pracovní dobou? Je pro Vás důležitý rodinný přístup a fajn parta? Máme pro Vás řešení! Momentálně hledáme nového kolegu či kolegyni do centrálního skladu řeziva ve Šlapanicích.

Co budete dělat?

  • Vydávat materiál ze skladu na základě výdejek
  • Vychystávat zboží pro rozvoz
  • Obsluhovat sklad dle aktuální potřeby
  • Pracovat s vysokozdvižným vozíkem v případě příjmu zboží nebo při nakládání aut

Co očekáváme?

  • Předchozí praxe na pozici ve skladu vítána
  • Zkušenost s řízením vysokozdvižného vozíku je velkou výhodou (platný průkaz je velkou výhodou)
  • Vyučení v oboru truhlář, stolař je výhodou, nikoliv podmínkou
  • Dobrý fyzický stav a manuální zručnost
  • Spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu

Co získáte?

  • Práci na plný úvazek od pondělí do pátku - o víkendu nepracujeme, ale odpočíváme :)
  • Fajn kolektiv, rodinný přístup
  • Zázemí silné a stabilní společnosti, která má své zaměstnance ráda
  • Jistotu stálé práce a pravidelná mzda
  • Zaměstnaneckou slevu na zboží, stravenky v hodnotě 90,-Kč formou stravenkové karty, jídelnu s kantýnou v místě pracoviště, zdarma zajištěný pitný režim včetně kávy a čaje a další výhody

Přijďte se k nám podívat a zjistit o pozici více. Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi Vám k pozici sdělíme více informací a domluvíme se na osobním setkání.

Benefity

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce

Firma Kili, s.r.o.
Pracoviště Hybešova 1647/51, 66451 Šlapanice
Obor činnosti Řemeslné a manuální práce
Úvazek Plný úvazek
Smluvní vztah Pracovní smlouva
Požadované vzdělání Odborné vyučení bez maturity