SYNER, s.r.o.

Rozpočtář staveb - pozemní stavitelství

Popis pozice

SYNER, s.r.o., stavebně inženýrská společnost, nabízí širokou možnost uplatnění při realizaci prestižních projektů po celé ČR. Nízká fluktuace ve společnosti je od jejího založení dána rodinnou atmosférou a loajalitou. Nyní hledáme pro posílení svých aktivit do svého týmu kolegyni/ kolegu na výše uvedenou pozici.

Proč pracovat u nás >

NÁPLŇ PRÁCE

  • Tvorba a příprava nabídkových rozpočtů zadaných investičních záměrů (zodpovědnost za jejich včasnost, věcnou a cenovou správnost), participace na sestavování a plnění nabídkových protokolů
  • Správa projektové dokumentace, zpracování slepých výkazů výměr, tvorba kalkulací a propočtů, aktivní výběr subdodavatelů, analýza cenových nabídek, příprava relevantních podkladů a dokumentace
  • Monitoring průběhu stavby a vyhodnocování výsledků dle THU, vyhodnocování zakázkových listů, technická a cenová obhajoba nabídek se zadavateli v průběhu výběrového řízení
  • Vypracovávání dodatků rozpočtů dle průběžných změn v dokumentaci

POŽADUJEME

  • Absolvent VŠ nebo SŠ stavebního směru
  • Samostatnost, pečlivost, analytické myšlení, flexibilita
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup
  • Znalost MS Office, AutoCad, řidičský průkaz skupiny B
  • hodou bude:
  • Znalost cizích jazyků (anglický, příp. německý) - výhodou
  • Znalost metodiky zpracování výkazů výměr a rozpočtů - výhodou
  • Znalost práce v programu KROS, RTS, ASPE apod. - výhodou

NABÍZÍME

  • Zázemí silné a stabilní společnosti, profesionální a osobní přístup, pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou, možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům, roční bonus
  • Notebook a internet i pro soukromé užívání
  • Výhodné zaměstnanecké mobilní tarify + přidružené SIM karty pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní dovolené (sick days), otcovská dovolená – doplatek mzdy
  • Stravenky, voda a káva na pracovišti zdarma
  • Zvýhodněné pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podpora při získání a udržení autorizace
  • Vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení, výstavy a veletrhy)
  • Firemní akce (teambuilding, vánoční večírek)
  • Sleva na ubytování v podnikové chatě Jizerka, sleva na permanentky HC Bílí Tygři Liberec
Firma SYNER, s.r.o.
Pracoviště Murmanská 1475/4, 10000 Praha
Obor činnosti Stavebnictví a reality
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání Absolvent VŠ nebo SŠ stavebního směru