Eurosun Sonnenschutz s.r.o.

Referent/ka technické přípravy do výroby

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce:

  • produktový specialista
  • technické zpracování výrobních zakázek
  • technologické zpracování produktu
  • plánování výroby
  • komunikace s obchodním oddělením

Co od Vás očekáváme:

  • ÚSO s maturitou - technického směru výhodou

  • práce vhodná i pro absolventy bez praxe

  • znalost práce v MS Word, Excel
  • znalost německého jazyka výhodou
  • samostatnost, vysoké pracovní nasazení
  • technické myšlení, spolehlivost, odpovědnost, schopnost týmové práce, dobré komunikační schopnosti

  • praxe v oblasti stínící techniky vítána

Co Vám za to nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr u stabilní a renomované společnosti
  • dynamické, moderní a přátelské pracovní prostředí
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (pružná pracovní doba, 13 plat, až o 3 dny dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, stravování a životní pojištění)
Firma Eurosun Sonnenschutz s.r.o.
Pracoviště Svatbínská 494, 28163 Kostelec nad Černými lesy
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou