Zeta CZ s.r.o.

Projektový manažér s nemčinou - stavby zařízení

Popis pozice

Vaše úkoly:

  • Celkové řízení projektu (technické a obchodní)
  • Primární kontakt pro zákazníky ve fázi zpracování projektu
  • Odpovědnost za úspěch projektu: rozpočet, kvalita a plánování
  • Zprávy o projektu (interní a externí) Koordinace a řízení pracovníků projektu
  • Jednání se zákazníky a dodavateli
  • Správa změn s řízení rizik

Očekávame:

  • Ukončené technické vzdělání (např. Závod nebo strojírenství)
  • Min. 5 let odborné praxe jako projektový manažer ve výstavbě průmyslových zařízení
  • Zkušenosti v biofarmaceutickém průmyslu výhodné
  • Zkušenosti s vedením při zpracování projektů
  • Výrazné povědomí o nákladech a kvalitě
  • Silné komunikační dovednosti
  • Psaná a mluvená němčina nutná, angličtina na střední úrovni
  • Ochota cestovat po celém světě
  • MS Office

Nabízíme:

  • Příležitost přispět svými odbornými znalostmi v různých a zajímavých projektech
  • Integrace do našeho mezinárodního týmu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové kurzy přímo ve společnosti
  • Flexi passy
  • Stravné
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cestování

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na volný čas
Firma Zeta CZ s.r.o.
Pracoviště Modřická 785/66, 66448 Moravany
Obor činnosti Ostatní
Úvazek Plný úvazek
Plat 50 000–100 000 Kč
Požadované vzdělání Ukončené technické vzdělání (např. Závod nebo strojírenství)
Požadované jazyky Angličtina, Němčina