Procter & Gamble - Rakona, s.r.o.

Procesní inženýr ve výrobě

Popis pozice

Popis

První práce a to hned pod hlavičkou známé firmy. Taková zkušenost se v životopise vyjímá i po několika letech. A navíc ve firmě, která byla vybrána Světovým ekonomickým fórem (WEF) mezi devět firem, které jsou nejlépe připraveny na revoluci průmyslu 4.0.
Firma Procter&Gamble Rakona vyrábí značky jako je Ariel, Lenor a Jar a je jednou z největších továren Procter&Gamble na světě.

Koho hledáme?

Člena týmu s ukončeným magisterským titulem na vysoké škole, který chce uplatnit svoje znalosti a být součástí týmu lidí, kteří zlepšují výrobní procesy a stávají se tak jedničkou ve svém oboru.

Charakteristika práce:

Hledáme absolventy vysoké školy, kteří jsou týmovými hráči. Od prvního dne po nástupu Tě čeká reálná práce na zlepšování výrobních procesů, žádné stínování! Nastoupíš jako procesní inženýr na první manažerskou pozici s možností kariérního a pravidelného platového růstu. Samozřejmostí je podpora zkušenějších kolegů. Vše co budeš potřebovat Tě naučíme. Náš cíl je rozvoj našich zaměstnanců a proto jim dáváme příležitost měnit pracovní pozice a tím rozšiřovat své zkušenosti a dovednosti.

• Zlepšování výrobních systémů
• Analýza dat
• Reálná práce od prvního dne

Co nabízíme:

• Přátelské pracovní prostření
• Inovativní technologie
• Práce procesního inženýra
• Možnost kariérního růstu
• Pravidelný platební růst
• Propracovaný systém školení
• Mladý kolektiv
• Ubytování v Rakovníku v bytovém studiu nebo podporu na dojíždění či vlastní
bydlení
• Zajímavé benefity : 5 týdnů dovolené, nadstandardní příspěvek na penzijní
připojištění, možnost nákupu opcí na akcie Procter&Gamble s příspěvkem
společnosti, životní a úrazové připojištění, stravování v zaměstnanecké
restauraci za zvýhodněné ceny, nákup výrobků Procter&Gamble ve firemní
prodejně, podpora zdravého životního stylu včetně možnosti využívat fitness
centrum v areálu podniku

Co má splňovat ideální kandidát:

• Má ukončené magisterské vzdělání na vysoké škole ideálně technického směru
• Je schopen dorozumět se v českém nebo slovenském a anglickém jazyce
• Má technické dovednosti
• Umí odprezentovat svoje výsledky
• Je iniciativní a flexibilní
• Je schopen systematicky řešit problémy
• Má předpoklady pro efektivní vedení lidí
• Má chuť neustále se učit a rozvíjet
• Má komunikační dovednosti

Firma Procter & Gamble - Rakona, s.r.o.
Pracoviště Ottova 402, 26901 Rakovník
Obor činnosti Technika, elektrotechnika a energetika
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání Vysokoškolské