SYNER, s.r.o.

Přípravář staveb

Popis pozice

Významná stavební společnost se sídlem v Liberci s celorepublikovou působností hledá pro posílení svých aktivit do svého týmu kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici.

Proč pracovat u nás >

NÁPLŇ PRÁCE

  • technická příprava stavby v souladu s požadavky smlouvy o dílo, projektové dokumentace, legislativy, technických norem, technologických postupů a harmonogramu plnění
  • navrhování projekčních úprav a změn
  • vyhodnocování nabídek a výběr dodavatelů
  • management řízení nákladů
  • spolupráce s hlavním stavbyvedoucím, zástupci investora, stavebním dozorem, projektantem a dodavateli

POŽADUJEME

  • vzdělání VŠ (příp. SŠ) stavebního nebo technického směru
  • komunikační schopnosti, zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup
  • schopnost plného nasazení, časovou flexibilitu
  • znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B
  • autorizace v oboru - výhodou
  • znalost cizích jazyků - výhodou
  • znalost/praxe BIM (Building Information Modeling) - výhodou

NABÍZÍME

  • zázemí silné a stabilní společnosti, profesionální a osobní přístup, pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou, možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • podporu realizačního týmu stavby, finančního úseku, úseku řízení kvality a reklamačního oddělení
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům, mimořádný bonus (podíl na zisku z realizované stavby)
  • firemní vůz i pro soukromé užívání (pro pozici samostatný přípravář)
  • notebook a internet i pro soukromé užívání
  • výhodné zaměstnanecké mobilní tarify + přidružené SIM karty pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní dovolené (sick days), otcovská dovolená – doplatek mzdy
  • stravenky; ubytování / příspěvek na ubytování při práci mimo bydliště
  • voda a káva na pracovišti zdarma
  • zvýhodněné pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podpora při získání a udržení autorizace (proplácí se jedno povinné školení před získáním autorizace, je hrazen každoroční poplatek za členství v ČKAIT, příspěvek na vzdělávací akce ČKAIT)
  • vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení, výstavy a veletrhy)
  • odměny při životních jubileích
  • firemní akce (teambuilding, vánoční večírek)
  • sleva na ubytování v podnikové chatě Jizerka, sleva na permanentky HC Bílí Tygři Liberec
Firma SYNER, s.r.o.
Pracoviště Kaštanová 639/143, 61700 Brno
Obor činnosti Stavebnictví a reality
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání vzdělání VŠ