Effectix.com, s.r.o.

PPC Specialist pro prémiovou agenturu

Popis pozice

ste analytický typ a baví Vás sledovat klíčové metriky? Umíte nastavit remarketingová publika pro středně velký e-shop? Máte rádi různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z více oborů? Rádi za sebou vidíte výsledky kvalitně odvedené práce?

Přidejte se k nám do skvělého týmu PPC nadšenců!

S čím se budete denně potkávat?

K Vašim úkolům bude kromě jiného patřit vytváření a vedení online reklamních kampaní v Google Ads a Sklik a to kompletně od A do Z. Dále se budete starat o rozvíjení projektů u stávajících i nových klientů a analýzu výsledků kampaní. Máte možnost spolupracovat na velkých klientech, jako jsou Profimed, Blažek, L´Occitane nebo Ardon.

Co budete potřebovat, abyste se mohl/a naší podporou stát?

  • Chcete být jedničkou ve světě online marketingu
  • Klíčová je pro nás znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, včetně gramatiky
  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou
  • Zkušenosti s Google Ads a Sklik
  • Jste vysoce angažovaní, týmově orientovaní, ale zároveň samostatní
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
  • Výhodou je také orientace v marketingu, případně předchozí zkušenosti a praxe z digitální agentury, nebo ze strany klienta

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory.  Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Alliance.

Máme tu přátelské a rodinné prostředí v prostorách nádherné prvorepublikové vily na Smíchově. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Nabízíme fixní plat a měsíční bonusy z dosaženého obratu firmy. Máme možnost home officu, pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, jógu přímo u nás ve vile, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Budete mít zázemí společnosti, která si zakládá na těchto hodnotách:

  • Vážíme si jeden druhého
  • Problémy nezamlčujeme, ale řešíme
  • Jsme spolehliví a zodpovědní
  • Jsme tu pro naše zákazníky
  • Jediná spolupráce je férová spolupráce
  • Jsme aktivní
  • Myslíme na budoucnost
  • Jsme česko-slovenská firma
  • Chceme být nejlepší!

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se Vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Firma Effectix.com, s.r.o.
Pracoviště U Nesypky 1255/3, 15000 Praha
Obor činnosti Služby