Kili, s.r.o.

Operátor výroby nábytkových dílců

Popis pozice

Hledáme nového šikovného kolegu do našeho přátelského týmu výroby nábytkových dílců ve Šlapanicích v zrekonstruovaných prostorách výroby. Vaším úkolem bude pracovat ve výrobě nábytkových dílců a obsluhovat dřevozpracující stroje. Rádi Vás vše naučíme a zaškolíme. Pro šikovné uchazeče nabízíme možnost rozšířit svou kvalifikaci a naučit se novým věcem.

Co budete dělat?

  • Práce na olepovacím stroji a lisu
  • V případě potřeby zástup na dalších strojích, např. - NC vrtání
  • Možné zaučení na obsluhu formátovací pily
  • Výstupní kontrola nařezaných dílců z pohledu kvality
  • Další manuální práce spojené s nářezovým centrem

Co očekáváme?

  • Vyučení v oboru truhlář/ stolař je velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • Zkušenosti s VZV výhodou
  • Dobrý fyzický stav a manuální zručnost a pečlivost
  • Kladný vztah ke dřevu a výrobě nábytku
  • Spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu
  • Chuť se učit - není potřeba mít zkušenosti, vše Vás rádi naučíme
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Co získáte?

  • Práci na plný úvazek od pondělí do pátku ve dvousměnném režimu
  • Zázemí silné a stabilní společnosti, která má své zaměstnance ráda
  • Adekvátní mzdové ohodnocení dle šikovnosti a zkušeností + bonusy dle výkonu
  • Zaměstnaneckou slevu na zboží, bezplatnou právní poradnu, stravenky v hodnotě 90,-Kč formou stravenkové karty, kantýnu a jídelnu v místě pracoviště
  • Práci v čistém prostředí a na moderních strojích
  • Pracovní oděvy
  • Možnost kariérního růstu

Přijďte se k nám podívat a zjistit o pozici více. Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi Vám k pozici sdělíme více informací a domluvíme se na osobním setkání.

Benefity

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny

Firma Kili, s.r.o.
Pracoviště Hybešova 1647/51, 66451 Šlapanice
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Smluvní vztah Pracovní smlouva
Požadované vzdělání Odborné vyučení bez maturity