Eurosun Sonnenschutz s.r.o.

Operátor CNC stroje

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce:

  • obsluha a seřizování CNC stroje
  • kontrola vstupního materiálu a hotového polotovaru
  • kontrola technického stavu zařízení a nástrojů
  • výměna obráběcích přípravků
  • čtení technických výkresů
  • práce s hliníkovými díly
  • finální začištění obráběných dílů
  • dodržování výrobních termínů

Co od Vás očekáváme:

  • SOU - technického směru výhodou
  • ochota pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
  • praxe v oblasti CNC obrábění či tváření plechů nebo strojírenství výhodou
  • uživatelská znalost výpočetní techniky
  • spolehlivost, samostatnost

Co Vám za to nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr u stabilní a renomované společnosti
  • dynamické, moderní a přátelské pracovní prostředí
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zajišťování stravy a dopravy
  • zaměstnanecké benefity (13 plat, až o 3 dny dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, stravování a životní pojištění)
Firma Eurosun Sonnenschutz s.r.o.
Pracoviště Svatbínská 494, 28163 Kostelec nad Černými lesy
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání SOU - technického směru výhodou