Mlékárna Pragolaktos, a.s.

OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY

Popis pozice

Pracovní náplň:

  obsluha plnících strojů a zařízení na výrobu UHT (trvanlivého) mléka:

 kontrola výrobního zařízení + drobné seřízení strojů a preventivní údržba

 podíl na vedení výrobních provozních záznamů

Požadujeme:

 SOU zakončené min. výučním listem technického směru

 základní technické dovednosti

 fyzická zdatnost

 ochota pracovat v nepřetržitém provozu v rámci stanoveného rozpisu směn

 praxe v potravinářském průmyslu vítána

Nabízíme:

 stabilitu velkého zaměstnavatele se zahraniční účastí

 5 týdnů dovolené

 příspěvek na dovolenou

 příspěvek na životní pojištění

 příspěvek na stravné, nápoje na pracovišti zdarma

 zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky

 výhodný nákup vlastních výrobků

Firma Mlékárna Pragolaktos, a.s.
Pracoviště Českobrodská 1174, 19800 Praha
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Smluvní vztah Pracovní smlouva
Požadované vzdělání SOU zakončené min. výučním listem technického směru