Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • příprava funkční a úplné technické dokumentace pro výrobu (výroba šroubů)
  • provádění vývojových a konstrukčních prací na zakázkách
  • spolupráce v rámci projektového týmu

Co oceníme?

Šikovné a samostatné pracovníky, kteří mají středoškolské či vysokoškolské vzdělání technického směru.

Ideální uchazeč je takový, který:

  • má dobré nápady a je pečlivý a kreativní při jejich realizaci
  • má praxi na pozici konstruktéra pro automobilový průmysl
  • má zkušenosti s technologií tváření za studena a s výrobou šroubů
  • pracuje v programech technického kreslení (Catia výhodou)

Nabízíme

  • atraktivní práci v týmu plném milých a přátelských kolegů
  • možnost podílet se na vývoji v automobilovém průmyslu a vidět výsledky své práce
  • zaškolení od zkušených kolegů
  • pružnou pracovní dobu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • neformální firemní kulturu
  • velké množství zaměstnaneckých benefitů (odměny, prémie, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, sportovní dny, atd.)
Firma SFS Group CZ s.r.o.
Pracoviště Vesecko 500, 51101 Turnov
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání Středoškolské či vysokoškolské vzdělání