Daikin Device Czech Republic s.r.o.

Junior C# Developer

Popis pozice

Náplň práce

• Příprava návrhu řešení dle požadavků
• Programování modulů systému řízení výroby
• Vývoj webových aplikací
• Příprava podkladů pro dokumentaci aplikace
• Občasná komunikace se dodavateli
• Komunikace s interním týmem

Požadujeme

• Analytické myšlení a samostatnost při plnění úkolů
• Aktivní zkušenosti s programováním v .NET (C#)
• Dobrá znalost principů OOP
• Zkušenost s MS SQL

Nabízíme

* práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv

* půlroční bonusy podle vašeho výkonu

* placené přesčasy

* 5 týdnů dovolené

* příspěvek na dopravu

* příspěvek na penzijní připojištění

* příspěvek na stravování v závodní jídelně

* péče o zaměstnance - lékařská péče, pracovní oděv atd.

* firemní akce, MultiSport karta a další

Pokud si myslíte, že je tato práce přesně pro Vás, budeme se těšit na Vaše reakce.

Firma Daikin Device Czech Republic s.r.o.
Pracoviště Švédské valy 1227/2, 62700 Brno
Obor činnosti Výroba a průmysl