Daikin Device Czech Republic s.r.o.

ELEKTROMECHANIK STROJNÍ ÚDRŽBY

Popis pozice

Náplň práce

  • Provádění údržby a odstraňování závad na zařízeních (CNC a montážní stroje) ve výrobní společnosti
  • Vedení záznamové dokumentace
  • Předcházení technickým závadám a problémům na strojích
  • Práce na interních projektech

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru - SOU, SŠ
  • Znalost a zkouška Vyhlášky č.50/1978 Sb. (min. §5) - nutností
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (2 ranní + 2 noční směny, pak 4 dny volna)
  • Základní znalost MS Office
  • Manuální zručnost a zájem o techniku
  • Spolehlivost, samostatnost, učenlivost
  • Zkušenosti z oblasti strojní údržby - výhodou

Nabízíme

  • Nástup dle dohody
  • Kompletní zaučení na pozici
  • Základní mzdu s nadstandartními příplatky a bonusy
  • Pět týdnů dovolené
  • Půlroční bonusy
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Příspěvek na dopravu
  • Péči o zaměstnance – prací systém na pracovní oděv, lékařská péče atd.
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce aj.
Firma Daikin Device Czech Republic s.r.o.
Pracoviště Švédské valy 1227/2, 62700 Brno
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání Vzdělání technického směru - SOU, SŠ