GEBAS atelier architects s.r.o.

Architekt(ka) | Projektant(ka)

Popis pozice

Do společnosti Gebas atelier architects s.r.o. hledáme kolegu či kolegyni na poziciArchitekt/Projektant. Hlavní náplní naší práce jsou projekty rodinných domů, jak obytných staveb, staveb občanského vybavení, tak průmyslových, polyfunkčních či sportovních objektů.

Co bude náplní Vaší práce?

• Navrhování občanských a průmyslových staveb ve fázi studie a dokumentací pro územní rozhodnutí

• Koncepční návrhy objektů

• Dispoziční řešení, řešení interiéru, vizualizace

• Spolupráce s vykonavatelem inženýrské činnosti

Požadujeme:

• VŠ stavební, obor pozemní stavby, nebo obor pozemní stavby a architektura

• Praxe nebo zkušenost s předprojektovou fází až po realizaci staveb, včetně spolupráce a koordinace s dodavateli staveb výhodou, ne nutností - zaučíme

• Požadujeme samostatnou práci v software Archicad 18 a vyšší, základní 3D modelování pro dosažení výstupů rozsahu technické dokumentace, Lumion výhodou

• Technické znalosti v oboru, znalost odborné terminologie a obecný přehled ve stavebnictví

• Zájem o obor a o stálé zlepšování našich produktů• Samostatnost a pro-aktivita při hledání správných řešení

• Spolehlivost, pečlivost, svědomitý přístup k práci, zodpovědnost, příjemné vystupování

• Znalost práce s MS Office (především MS Excel)

• Znalost anglického jazyka výhodou

• ŘP skupiny B

Nabízíme:

• Kvalifikovanou práci v příjemném pracovním kolektivu

• Motivující ohodnocení úměrné výkonu

• Stabilní zázemí prosperující společnosti

• Služební vozidlo, mobilní telefon

• Stravenkovou kartu

• Firemní teambuildingy a akce

• Místem výkonu práce je Hradec Králové nebo Praha

• Nástup možný ihned

Firma GEBAS atelier architects s.r.o.
Pracoviště U Výstaviště 138/3, 17000 Praha
Tomkova 620/20, 50003 Hradec Králové
Obor činnosti Stavebnictví a reality
Úvazek Plný úvazek
Plat 35.000–65.000 Kč
Požadované vzdělání VŠ stavebn