APOGEO Group, SE

AUDIT - Senior Consultant

Popis pozice

Do svého týmu v APOGEO Audit hledáme kolegu nebo kolegyni, který by se měl orientovat v daňových zákonech, obchodním právu, měl by mít praktické zkušenosti s účetním poradenstvím a praxi v oboru 3 až 5 let.

Očekáváme analytické a komunikační schopnosti, pečlivost, organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel) a znalost AJ na středně pokročilé úrovni (B2). Výhodou, nikoliv podmínkou je auditorské oprávnění.

Náplň práce

  • zodpovědnost za plánování, řízení a provádění statutárních auditů a dalších auditorských zakázek,
  • metodické vedení týmu asistentů,
  • pravidelná komunikace s přímým nadřízeným,
  • komunikace s klienty v průběhu nabídkového řízení i při realizaci zakázky,
  • samostatná komunikace s klienty a rozvoj klientských vztahů.

Nabízíme

  • práci na plný úvazek, flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • Multisport,
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity,
  • zajímavé pracovní zahraniční stáže,
  • nástup ihned nebo dohodou.
Firma APOGEO Group, SE
Pracoviště Rohanské nábřeží 671/15, 18600 Praha
Pražákova 1008/69, 63900 Brno
Obor činnosti Služby
Úvazek Plný úvazek
Požadované jazyky Angličtina